Rama tek berberi, aktori i njohur ironizon në Facebook: Shyqyr që po lahesh dhe qethesh se qelbesh erë!

Pak ditë më parë bëri “show” një video e Edi Ramës, i cili filmoi veten duke u qethur tek një berber në qytetin e Fierit.

Video pati një shpërndarje të madhe në rrjetet sociale dhe reagime të shumta nga qytetarët.

Në lidhje me postimin e Ramës, reagoi edhe aktori i njohur Neritan Liçaj, i cili është një ndër kundërshtarët e tij për prishjen e godinës së teatrit Kombëtar. Ai bën ironi me Ramën duke shkruar se mirë që filloi të qethet dhe të lahet se qelbet erë. Në një postim në rrjetin social facebook,  Neritani shkruan me nota ironie ndaj kryeministrit duke i treguar madje dhe mënyrën si të vishet.

Reagimi

Shyqyr o ditezi qe fillove te qethesh lahesh e rruhesh,se qelbeshe ere! Prap nje keshille per ty! Mbylle ate kapak pusete qe vetem ti e quan goje dhe qe sa here e hap je ndotje bjologjike dhe akustike. Hiq citjanet dhe atletet se vete ske turp dhe behesh gazi dhe Shaban Qosja i botes,por me turperon mua si shqipetar.

Ti nuk do mbahesh mend si kryeminister ne histori por si kryeturpi me citjane qe ja vodhe gjyshes dhe qe i ben hije tokes kot!Me vjen ndot qe ti je ne krye te shtetit tim!Kurse ti lali karrocieri i fiqve….shko bej nje shkolle se pari(mos u bej si komandanti qe s’mbaroi dot nje universitet),dhe fillo shiko brenda vetes te gjesh nje fije gjeje prej njeriu sepse ska perndi te te marr ne dore,qe te fillosh te kuptosh pak cdo te thote te jetoshe dhe jo te zhapikosh tere jeten se je kthyer ne barcaleten me te madhe qe njeh ky vend.

Ik meso dhe behu njeri jo barcalete qe frymon dhe i ben hije tokes.KRYETURPE QE PO JU VJEN FUNDI!Keto ti keni parasysh per ditet qe do vine shpejt ku sdo jeni me ne jetet tona.Jo kur te doni ju!Do ikni kur duam ne SHQIPETARET.Shume shpejt./Gazeta Express

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/lajme-nga-shqiperia/rama-tek-berberi-aktori-i-njohur-shyqyr-qe-po-lahesh-dhe-qethesh-se-qelbesh-ere-568069/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright