KRYEMINISTRI E NIS DITEN ME NJE URIM/ Rama reagon pas zgjedhjeve: 75+, kryevepër e njerëzve të zakonshëm

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë këtë të hënë në lidhje me rezultatet e deritanishme të votimit të 25 qershorit.

Aktualisht Partia Socialiste kryeson me numrin e votave në rang kombëtar dhe sipas projeksioneve PS ka 75 mandate.

Rama ka postuar në profilin në rrjetin e tij social një video dhe një mesazh për qytetarët. /e.g/